ПОСИЛЕНО КОНТРОЛЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

Враховуючи ускладнення епідситуації із захворюваності на COVID-19, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області  посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу в закладах громадського харчування, на агропродольчих ринках, а також на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі Житомирської області.

 В період з 15.11.2020р.,  по 30.11.2020р.,  спеціалісти районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  провели
116 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними профілактичних та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Загалом же перевірками охоплено 25 об’єктів продовольчої торгівлі, 55 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 36 об’єктиів громадського харчування. Та нічних перевірок закриттів обєктів-40.  Під час  моніторингових перевірок виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму на 23 об’єктах нагляду, в результаті чого складено 23 протоколи про адмін.правопорушеннях, надано, надіслано 6 інформаційних листи до органів місцевої влади. За результатами виявлених порушень протиепідемічних заходів та карантинних обмежень  у ході проведених напередодні обстежень вжито відповідні заходи адміністративного впливу до відповідальних осіб: винесено 23  постанови про накладення штрафу.

 Наразі робота у зазначеному напрямку продовжується.