COVID-19: карантинні обмеження з 01 грудня по 31 грудня 2020 року

З 01 грудня по 31 грудня 2020 року (після завершення дії карантину “вихідного дня”) на всій території України діють карантинні обмеження, які відповідають обмеженням помаранчевої зони.

Нагадаємо перелік обмежень підприємницької діяльності, які діють на підставі Постанови Кабінету Міністрів України №641 від 22 липня 2020 року.

Заборонені концерти, спортивні, соціальні, релігійні та інші заходи з більше ніж 20 учасниками. При участі до 20 людей між ними має бути дистанція щонайменше у 1,5 метра. Виняток складають спортивні заходи з Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, а також матчі ігрових видів спорту професійних клубів без глядачів, зі щоденним контролем здоров’я учасників.

У кінотеатрах та театрах зали можуть бути заповнені не більше ніж на 50%.

У музеях кількість відвідувачів не повинна перевищувати 1 людину на 20 квадратних метрів. Таке ж обмеження діє для спортзалів і фітнесцентрів.

У транспорті міського, міжміського, обласного й міжобласного сполучення, в тому числі в маршрутках, кількість пасажирів не повинна перевищувати кількість сидячих місць.

Заборонена робота дискотек і нічних клубів.

Заборонена робота ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, буфетів, пов’язана з організацією дозвілля.

З 22:00 до 7:00 заклади харчування можуть працювати лише з доставкою.

Відстань між столиками в кафе та ресторанах має бути не менше від 2 метрів, за одним столом – не більше 4 людей (не рахуючи неповнолітніх).

Заклади повинні мати маркування для дотримання відстані між відвідувачами, працівники повинні бути в масках, використані засоби захисту мають збирати в окремий контейнер.

Всі заклади розміщення мають зупинити роботу, крім тих, які надають соціальні послуги реабілітаційних установ для людей з інвалідністю, санаторіїв, курортів, стаціонарних відділень протезування, протезно-ортопедичних підприємств, що належать до структури Мінсоцполітики.

Заборонено відвідувати заклади освіти групами більше як по 20 людей (крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної спеціалізованої мистецької освіти). Якщо більше ніж 50% учнів опинилися на самоізоляції, то й таке відвідування заборонене.

Заборонені планові госпіталізації, крім невідкладних.

Дізнавайтеся деталі карантинних обмежень на офіційному інформаційний порталі Кабінету Міністрів України за посиланням.