Оголошення

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

З метою розширення взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва області з Карибськими країнами налагоджено можливість збільшення експорту продовольчої продукції вітчизняними підприємствами. Карибські країни для забезпечення внутрішнього попиту імпортують в основному такі продовльчі товари: перероблені харчові продукти, зернові (пшениця, кукурудза, рис), продукти тваринництва (мясо-молочні), алкогольні та безалкогольні напої, соя, цукор і пальмова олія. Для зацікавлених бізнес-кіл підготовлено контактну інформацію про торгово-промилові палати карибських держав з метою налагодження ділових контактів. У разі зацікавленості дану інформацію можна отримати за тел. 04140 2-15-58.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

На адресу облдержадміністрації надійшов лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, яким повідомлено про проведення 10-11 жовтня 2018 року онлайн-виставки харчової промисловості на Міжнародному виставковому порталі "ExpoUniverse", метою якої є надання можливості більшої кількості компаній взяти участь у виставці завдяки інноваційному онлайн формату.  Міжнародний виставковий портал "ExpoUniverse" https://expo-universe.com/ - перший в Україні проект в індустрії виставкового бізнесу, який допоможе вивести на лідируючі світові позиції виставковий ринок України в цілому та харчову промисловість  зокрема. Онлайн формат проведення виставки не обмежує учасників географією розташування, територією та кількістю товарів, а дозволяє розширити ринки збуту продукції на міжнародному ринку, продемонструвати новітні досягнення галузі, розширити ділові контакти, обмінятись професійним досвідом.
Онлайн-виставка харчової промисловості - це новий рівень взаємодії виробників кондитерських виробів та продуктів харчової промисловості, постачальників сировини, виробників обладнання та упаковки, торгівельних мереж, дистрибюторів. Детальну інформацію про захід можна отримати на веб-сайті: https://expo-universe.com/exhibition-entrance/49/.

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7(зі змінами, затвердженими рішенням обласної ради від 31.05.2018 №1022). Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

- зареєстровані на території Житомирської області.
- не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.
- реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.
- працюють у межах видів діяльності, визначених Порядком, та отримали кредити на розвиток підприємницької діяльності.
Банками - партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень» та інші, які долучаться до партнерства.

Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки на участь у конкурсі на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію  бізнес - проектів у рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва розміщено на сайті департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації  до 12.06.2018 року*,  за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.

Опрацювання заявок та бізнес-проектів буде проведено протягом 10-ти робочих днів після закінчення терміну подачі документів.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами:                           

(0412) 47-44-37, 47-44-92 та в банках - партнерах Програми.
___________________________

* Участь у конкурсі можуть приймати суб’єкти підприємництва, які отримали кредити у 2018 році. 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Про запити китайських компаній

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія, яка шукає надійного партнера для спільного будівництва заводу по сортуванню та переробці пластику на території України. Дана компанія займається переробкою пластикових відходів та виготовля стрічки поліпропіленові, платикові гранули РЕТ, басейни РР, водопровідні труби PVC. Інша китайська компанія здійснює пошук надійних партнерів-постачальників поліетилентерефталаних стрічок в кількості 2-3 тис. тонн/рік. В разі зацікавленості за додатковою інформацією звертались до Українського торгового представництва в Китаї.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Про американську програму бізнес стажування "Холодна ланка поставок"

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Аериканською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фіхівців з України за напрямогм "Холодна ланка поставок". Термін стажування у США : з 14.04. до 05.05.2018 року. Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця 23.02.2018 року.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 

Інформуємо, що до Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, яка зацікавлена у будівництві та фінансуванні в Україні проектів відновлювальної енергетики: сонячних, вітрових та електростанцій, які працюють на біопаливі (СЕС, ВЕС, БіоЕС). Компанія готова фінансувати проекти відновлювальної енергетики (СЕС, ВЕС, БіоЕС) потужністю від 5 МВт на умовах участі у проекті від 51% + до повного викупу проекту. Компанія планує реалізувати в Україні масштабний інвестиційний проект, а саме – будівництво найбільшої вітрової електростанції у Східній Європі.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
Щодо проведення Міжнародного ярмарку інновацій та технологій малих і середніх підприємств на Маврикії

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від  08.02.2017 №4232-06/4025-07 повідомляємо, що 12-14  травня 2017 року в м. Порт-Луї Урядом Ресрубліки Маврикій буде проводитись Міжнародний ярмарок інновацій та технологій малих і середніх підприємств. Додаткову інформацію про захід можна отримати на сайті: www.internationalfair.mu

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
Щодо проведення Міжнародної туристичної виставки "Astindo Fair 2017"

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від  08.02.2017 №4232-06/4010-06 повідомляємо, що з 24 по 26 березня 2017 року у м.Джакарта, Республіка Індонезія, заплановано проведення Міжнародної туристичної виставки "Astindo Fair 2017".
З
азначена виставка є однією з наймасштабніших у сфері туризму, під час якої учасники ринку туристичних послуг мають можливість ознайомитися з туристичним потенціалом Індонезії. Очікується, що у заході візьмуть участь понад 160 компаній туристичної галузі та понад 150 тис. відвідувачів.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від19.05.2016 року № 51/17-200-1993 повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Італійській Республіці, офісом Центральноєвропейської ініціативи при Європейському банку реконструкції та розвитку розпочато збір заявок на фінансування проектів у рамках Програми ЦЕІ з передачі ноу-хау на 2016 рік. Зазначена програма діє з 2004 року з метою сприяння обміну ноу-хау та поширення найкращих практик, зокрема, у контексті міжрегіонального співробітництва, від країн ЄС - членів ЦЕІ іншими країнам-членам ініціативи. Загальний обсяг фінансування КЕР-Італія на 2016 рік, який повністю забезпечується урядом Італії, становить 200 тис.євро. Фінансування за програмою КЕР не може перевищувати 50% суми окремого проекту і становить більше 40 тис.євро. Кінцева дата подання заявок - 27.06.2016.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Щодо можливостей співробітництва з Мавританією в галузі рибальства

Повідомляємо, що згідно з листами Посольства України в Королівстві Марокко від 04.04.2016 р. № 6168/200-567 та листа Посольства від 11.04.2016 р. №6168/200-567, отримано запит від мавританської приватної підприємницької структури Le Group EcoRoad Africa щодо започаткування співробітництва з українськими підприємствами у питаннях вилову риби в територіальних вадах Мавританії та можливості продажу рибної муки на українському ринку. Також додається пакет документів щодо хіміо-біологічних харвктеристик даного товару з відповідним сертифікатом якості. Для проведення переговорів мавританські підприємці висловлюють готовність запроссити представників українських ділових кіл Мавританії або в свою чергу відвідати Україну. Контактні дані (222) 4-524-0031, (222) 4 524-0032. email:ngame@ecoroadafrica.com.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Щодо проведення першої міжнародної виставки електромобілів PLUG-IN-UKRAINE

 Відповідно до листа Міністерства інфраструктури України від 24.05.2016 № 5045/25/10-16 повідомляємо, що 10-12 червня 2016 року в м.Києві, у виставковому центрі "КиївЕкспоплаза" за адресою вул.Салютна, 2-Б, відбудеться міжнародна виставка електромобілів PLUG-IN-UKRAINE. Експозиція виставки представить: електромобілі, електроавтобуси; електромотоцикли, мопеди, велосипеди, скутери; зарядні станції акумуляторні батареї, кабелі, перехідники. Планується ділова програма заходів - відкриті круглі столи та панельні дискусії за участю державних установ, громадських організацій, представниківбізнесу та ЗМІ.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
 Щодо звернення компанії Arcitic Trading and Constructing

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 25.05.2016 року № 4314-05/15603-03 повідомляємо, що катарська компанія Arcitic Trading and Constructing веде пошук потенційних партнерів в Україні з виробництва деревного вугілля. У разі зацікавленості з боку українських виробників, Посольство України в Державі Катар готове надати сприяння у встановленні безпосередніх контактів з представниками Arcitic Trading and Constructing Со.

 

 

 

До уваги субєктів підприємницької діяльності

В Україні реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери
підприємництва «Українська ініціатива».

      У рамках діючої Програми Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом
з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують провести конкурсний
відбір претендентів на стажування в Німеччині:

   3-4 березня 2015 року у м. Львові (на базі Центру Підтримки Бізнесу «НюБізнет»);
   ​16-20 березня 2015 року у м. Хмельницький (місце проведення уточнюється);
   23-27 березня 2015 року у м. Одеса (місце проведення уточнюється);
    у квітні 2015 року у м. Києві ( на базі Київського проектного офісу GIZ 
за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська),44, оф.5).
     Суб'єкти підприємницької діяльності, які бажають прийняти участь у конкурсних відборах,
можуть отримати консультації в управлінні економічного розвитку і торгівлі Народицької
районної дщержавної адміністрації Житомирської області, тел.2-15-58, 
електронна адреса:
ekonomika.rda.nar@gmail.com.                                                     
                          26 лютого 2015 рік