Шановні друзі!

На виконання рішення Житомирської обласної ради від 26.01.2016 р. № 112   «Про обласну Програму з видання серії «Книга Пам’яті України, Чорнобильська трагедія, Житомирська область» в районі розпочата робота з підготовки матеріалів до даної книги.  Переглядаючи Книгу пам’яті ви зможете відшукати імена учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які проживають на території Народицького району або померли дізнатися, що робили вони у небезпечній зоні, в яких подіях брали участь.

Робота з її поповнення постійно триває. Створюючи таку Книгу, ми мали за мету морально підтримати у житті тих, хто пройшов Чорнобильською дорогою, дорогою війни з радіацією. А нащадкам назавжди залишити пам'ять – святе людське почуття, що живе у наший свідомості вічно та закликає нові і нові покоління на подвиги, порівнюючи справи сьогоднішні зі справами героїв минулого.

Запрошуємо всіх небайдужих до співпраці з увічнення імен героїв-ліквідаторів. 

Якщо, Ви, ваші близькі, знайомі є учасником ліквідації аварії на ЧАЕС, або її наслідків у зоні відчуження, але не знайшли їх у наведеному нижче списку учасників ліквідаціїнаслідків аварії на ЧАЕС, які проживають на теріторії Народицького  району або померли, або володієте більш детальною інформацією  - запрошуємо вас до співпраці. Заповніть анкету   та надішліть її на електронну адресу nar_vp@ukr.net, або подайте до Управління праці та соціального захисту населення Народицької районної державної адміністрації.

 

Список учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які проживають на території Народицького району або померли

Анкета для книги пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 

Якщо у Вас виникли питання або пропозиції, щодо співпраці з увічнення імен героїв-ліквідаторів які проживають на теріторії Народицького  району або померли, телефонуйте нам за телефоном 04140-2-11-57, 04140-2-16-48