Управління фінансів - Виконання бюджету

ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ

за 2016 року

Відповідно до ст. 64 Бюджетного кодексу України протягом 2016 року до загального фонду Народицького районного бюджету  (без врахування міжбюджет­них трансфертів) надійшло 104,9 тис. грн., неподаткових надходжень (Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності).

         На протязі 2016 року з районного бюджету було здійснено повернення податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування на суму 36,9 тис.грн.

         До спеціального фонду районного бюджету надійшло  28,4 тис. грн. власних надходжень бюджетних установ (плата за оренду майна бюджетних установ).

         У рамках реалізації державних програм соціального захисту населення  та інших програм з початку року з державного бюджету отримано та перераховано субвенцій в сумі 32732,8 тис.грн. , в т. ч. на:

  • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи – 12641,4 тис.грн.;
  • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 18356,7 тис.грн.
  • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу - 1734,7 тис.грн.

 

         Надійшло іншої субвенції з селищного бюджету в сумі 86,6 тис.грн.

 

         Видатки районного бюджету за 2016 рік склали 33482,4 тис. грн.., з них загальний фонд 33423,6 тис.грн. або 99,9 % затвердженого плану на рік, спеціальний фонд 58,8 тис.грн.

На заробітну плату з нарахуваннями та енергоносії спрямовано 405,4 тис.грн., або 1,2 % всіх видатків загального фонду.

         Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів 97,8 тис.грн. або 0,3 % всіх видатків загального фонду.  

         Інші виплати населенню 32802,3 тис.грн. або 98,1 % всіх видатків загального фонду.  

         Інші поточні видатки  118,1 тис.грн.  або 0,4 % всіх видатків загального фонду.  

            

 Державне управління

Касові видатки склали 433,4 тис.грн., або 100 % до річного плану бюджетних призначень.

На виплату заробітної плати з нарахуваннями спрямовано 363,4 тис.грн.,  що становить 100 % затверджених призначень на рік з урахуванням змін,  оплата комунальних послуг та енергоносії склала 42,0 тис.грн. або 100% затверджених призначень.

В зв’язку з дефіцитом фінансового ресурсу загального фонду районного бюджету, на утримання апарату районної ради було спрямовано 60,6 тис.грн. видатків спеціального фонду бюджету, проведених за рахунок коштів, отриманих як плата за послуги, що надаються бюджетними установами району. Касові видатки склали 58,8 тис.грн. з них  заробітна плата з нарахуваннями 52,9 тис.грн., оплата комунальних послуг та енергоносії 1,7 тис.грн., інші поточні видатки 4,2 тис.грн..

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення

 

Інші видатки на соціальний захист населення  (виплата допомог громадянам які опинились в скрутному матеріальному становищі) протягом звітного року були профінансовані кошти в сумі 19,0 тис.грн. або 100% річних бюджетних призначень:

 

         За рахунок іншої субвенції з селищного бюджету було виплачено:

Компенсації фізичним особам за надання соціальних послуг в сумі  60,5 тис.грн. або 86,4 % річних бюджетних призначень.

        

 Пільги інвалідам по зору на оплату житлово-комунальних послуг  профінансовано  26,2  тис.грн. або 87,3 % річних бюджетних призначень.

 

 «Інші програми соціального захисту дітей»  були проведені заходи на суму 4,0 тис.грн. або 100% річних бюджетних призначень. Кошти надані під Районну програму  щодо  виконання заходів  загальнодержавної програми " Національний план дій щодо  реалізації конвекції  ООН про права дитини на 2011 - 2016 роки".

 

Запобігання та ліквідація наслідків стихійного лиха

На запобігання та ліквідацію  наслідків стихійного лиха у 2016 році передбачені та профінансовані  кошти  з районного бюджету в сумі 50,0 тис.грн., на придбання паливо мастильних матеріалів.

 

Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на  виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку  регіонів

Профінансовані кошти в сумі 67,8 тис.грн. під Районну Програму фінансового забезпечення функціонування Народицької районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих  Народицькою районною радою на 2016 рік».

 

 

Інші субвенції

         Народицькому селищному бюджету була надана інша субвенція в сумі 30,0 тис.грн., використано 29,9 тис.грн., з них:

  • під Районну комплексну програму боротьби з онкологічними захворювання на період до 2016 року в сумі 20,0 тис.грн. (використано 20,0 тис.грн.);
  • під Районну програму протидії захворювання на туберкульоз до 2016 року в сумі 10,0 тис.грн. (використано 9,9 тис.грн.).