Відділ фінансів - Виконання бюджету

Відповідно до ст. 64 Бюджетного кодексу України протягом І кварталу 2018 року до загального фонду Народицького районного бюджету  (без врахування міжбюджет­них трансфертів) надійшло 33,6 тис. грн., неподаткових надходжень, що на 8,3 тис. грн. менше надходжень за відповідний період 2017 року.

Видатки районного бюджету за І квартал 2018 року склали 6240,4 тис. грн.., або 13,8 % затвердженого плану на рік з урахування внесених змін.

На заробітну плату з нарахуваннями 45,0 тис.грн., або 26,8 %  затвердженого плану на рік з урахування внесених змін.

Оплата комунальних послуг та енергоносіїв 7,7 тис.грн., або 72,0 %  затвердженого плану на рік з урахування внесених змін.

Інші виплати населенню 6187,3 тис.грн. або 13,8 % затвердженого плану на рік з урахування внесених змін.

Інші поточні видатки  0,4 тис.грн.  або 0,4 % затвердженого плану на рік з урахування внесених змін.           

 Державне управління

Касові видатки склали 53,1 тис.грн., або 29,1 % затвердженого плану на рік з урахування внесених змін.

На заробітну плату з нарахуваннями спрямовано 45,0 тис.грн., або 26,8 %  затвердженого плану на рік з урахування внесених змін.

Оплата комунальних послуг та енергоносіїв 7,7 тис.грн., або 72,0 %  затвердженого плану на рік з урахування внесених змін.

Інші поточні видатки  0,4 тис.грн.  або 10,0 % затвердженого плану на рік з урахування внесених змін.

Соціальний захист та соціальне забезпечення

У рамках реалізації державних програм соціального захисту населення  та інших програм з початку року з обласного бюджету отримано та перераховано субвенцій в сумі 22505,7 тис.грн., в т. ч. на:

  • Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 15601,8 тис.грн. або  60,7 % затвердженого плану на рік з урахування внесених змін;
  • Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 1631,7 тис.грн. або  67,1 % затвердженого плану на рік з урахування внесених змін;
  • Субвенція з місцевого бюджету на  виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 5206,6 тис.грн. або  31,7 % затвердженого плану на рік з урахування внесених змін;
  • Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету 65,6 тис.грн. або  16,8 % затвердженого плану на рік з урахування внесених змін.

         За рахунок іншої субвенції з селищного бюджету було виплачено:

  • Компенсації фізичним особам за надання соціальних послуг в сумі  20,8 тис.грн. або 27,7 % затвердженого плану на рік з урахування внесених змін;  
  • Пільги інвалідам по зору на оплату житлово-комунальних послуг  профінансовано  0,4  тис.грн. або  6,7 % затвердженого плану на рік з урахування внесених змін.    
  •