«Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

17 жовтня працівниками Народицького районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області було проведено чергову акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». З дітьми проводилась бесіда та проведено ознайомлення з обладнанням пожежного автомобіля і його призначенням, проведено показове розгортання з ліквідацією умовної пожежі, конкурс "Малюнок на асфальті", за результатами якого учасникам були вручені грамоти та подарунки.

Шановні батьки! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Збережіть життя та здоров’я своє та своїх дітей.

Провідний інспектор сектору ДСНС Олексій Карась