«Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Завершуючи тиждень безпеки життєдіяльності в районі та під час святкувань до Дня захисту дитини працівниками Народицького районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області для діток Народицького ДНЗ «Сонечко» було проведено чергову акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Під час проведених заходів з дітьми проводилась бесіда та проведено ознайомлення з обладнанням пожежного автомобіля і його призначенням. По завершенню акції діти мали змогу покататися на пожежному автомобілі.

Шановні батьки! Народицький районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням бути уважними та обережними з вогнем, аби не допускати до виникнення неконтрольованих пожеж, адже пожежа завжди приносить тільки лихо. Збережіть життя та здоров’я своє та своїх дітей.

Провідний інспектор сектору ДСНС Олексій Карась