Ярослав Можар зустрівся громадою церкви святих первоверховних апостолів Петра і Павла Православної Церкви України

На передодні Новорічних свят до голови районної державної адміністрації Ярослава Можара завітала Православна  громада церкви святих первоверховних апостолів Петра і Павла Православної Церкви України селища Народичі на чолі з настоятелем отцем Степаном. Під час зустрічі  були розглянуті та обговорені питання життя та функціонування громади, подальший розвиток парафій Православної' Церкви України в нашому районі. Громада привітала голову РДА та очолюваний ним колектив з наступаючим Новим роком, а отець Степан на згадку про зустріч подарував  ікону Великомученика та цілителя Пантелеймона та побажав милості Божої, доброго здоров'я та плідної праці на користь району.