Ярослав Можар відвідав з ознайомчим візитом Народицьку стрічкоткацьку фабрику

На поточному тиждні голова райдержадміністрації Ярослав Можар відвідав з ознайомчим візитом Народицьку стрічкоткацьку фабрику щоб ближче ознайомитися з їх роботою, в межах повноважень допомогти підприємству у вирішенні проблемних питань та отримати пропозиції щодо покращення співпраці.

Директор підприємства Юрій Орел розповів голові РДА коротку історію розвитку фабрики, відзначивши що підприємство знаходиться на ринку вже більше 10 років. Виробляє стрічки бавовняні і синтетичні різного призначення. Стрічки ремінні бавовняні з чистої бавовни без домішок з подальшим фарбуванням в різні кольори. Також виготовляється стрічка сувора, тобто неокрашена, та є можливість фарбувати під замовлення. Стрічка сертифікована, виготовляється згідно ТУ. Також директор зазначив, що нашу продукцію продаємо оптом і в роздріб. Постійно відстежуємо коньюнктуру ринки, пропонуємо найкращі ціни. Ми пропонуємо стрічки різної ширини і товщин, для того, щоб їх експлуатація була ефективною в різних сферах промисловості. Ми також тестуємо нашу продукцію попередньо чим доставляємо її до наших клієнтів.

Голові РДА  на практиці показали процес виготовлення стрічки у виробничому цеху підприємства. Після ознайомлення з виробництвом говорили про досягнення та проблемні питання, плани та можливості розвитку.

Підсумовуючи зустріч, Ярослав Можар підкреслив, що влада завжди буде підтримувати місцевого товаровиробника якісної продукції, так як це є одним з важливих напрямків іі діяльності.