Всеукраїнський профілактичних захід «Урок»

Щороку на початку вересня проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», з метою виявлення дітей шкільного віку не охоплених навчанням, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, надання адресної матеріальної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону дітям із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Службою у справах дітей Народицької райдержадміністрації спільно з  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді Народицької селищної ради  проведено профілактично-виховну роботу на території сіл Радча, Грезля, Давидки та Залісся , а також у Новорадчанській  ЗОШ I-III ст. та в Заліському НВК з учнями 8 та 11 класів .

Дітям розповіли  про обов’язки, яких повинні дотримуватися  та про відповідальність, яка наступає у разі не виконання  обов’язків учнями: пропуски уроків без поважних причин, жрстоке поводження, паління та вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв у громадських місцях, перебування в нічний час поза межами дому без супроводу дорослих. З батьками дітей проведено профілактично-виховні бесіди попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, обстежено умови проживання сімей та надано гуманітарну допомогу б/в одягом.

Усі представники районних служб побажали учням вдалого та щасливого навчального року.