Впровадження засад державної, молодіжної, сімейної, гендерної політики у суспільне життя на місцевому рівні

20 квітня 2017 року в м.Коростень  за участю представників управління сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації ,Житомирського обласного гендерного ресурсного центру, громадської організації  «Жіночий інформаційно-консультативний центр» відбувся тематичний комплексний семінар «Впровадження засад державної  молодіжної,сімейної,гендерної політики у суспільне життя на місцевому рівні».

Метою даного заходу є підвищити рівень знань з питань забезпечення державної молодіжної,сімейної,гендерної рівності,попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми на місцевому рівні,вміння формування  підготовки та прийняття управлінських рішень щодо здійснення практичних дій та організаційного забезпечення роботи зазначеного напрямку в умовах децентралізації.

Здійснено  детальний аналіз  діючої  нормативної  бази щодо розподілу повноважень між райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування (ОТГ).

В роботі семінару  приймали  участь  завідуюча   сектором  сім ї,  молоді та спорту  райдержадміністрації Т.П.Трохименко та директор центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді Народицької селищної ради О.В.Мойсеєнко