Впевнені кроки шляхом відродження

В рамках події відбулася нарада представників агенства та Народицької ОТГ, райдержадміністрації і жителями громади під час якої розглянули результати соціологічного дослідження, проведеного восени минулого року на цій території, а також курс дій щодо повернення сільськогосподарських земель до використання, спільних кроків з відновлення території, що зазнали радіоактивного забруднення. Свої напрацювання з даного питання представили українські експерти та науковці університетів Великої Британії, які багато років проводять дослідження на терито-рії зони відчуження в цілому і Народицького району зокрема.

В якості депутата-мажоритарника та члена профільного Комітету Верховної Ради України присутнім на заході був також Павло Дзюблик, який зазначив, що: “В свою чергу, не стою осторонь проблем цього регіону, а працюю над їх вирішенням у плані соціально-економічного розвитку території. Зокрема, на минулому пленарному тижні знову підняв питання перед Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом у депутатському за-питі про передачу земель у відання громади. Даному питанню був присвячений і мій брифінг, який я провів спільно з головою Народицької ОТГ. Це питання є ключовим на даний час і його вирішення дозволить “депресивній території”, якою вже давно не є Народиччина – розвиватися”.

Знаковою та беззаперечно історичною подією стало підписання між головою ДАЗВ В. В. Петруком, головою Народицької ОТГ А. О. Леончуком та головою Народицької РДА В. В. Пащуком “Меморандуму про співробітництво та взаємодію”.