Вітання першого заступника голови РДА з Днем рятівника

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня рятівника. Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питагь загальнодержавної ваги - забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконана, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

перший заступник голови районної державної адміністрації

Оксана Зоріна