Вітання голови РДА Ярослава Можара з Днем Конституції України

Шановні мешканці Народиччини!

Щиро й сердечно вітаю вас із визначним національним святом – Днем Конституції України!

У цей складний для країни час ми відчуваємо себе ще більш єдиними і монолітними. Демократичний розвиток ніколи не був легким. Україна у своїй історії мала 5 Конституцій, починаючи від Конституції Пилипа Орлика 1710 року, продовжуючи Конституцією УНР та малою Конституцією ЗУНР 1918 року Тимчасовою Конституцією Карпатської України 1939 року і закінчуючи Основним Законом, який діє сьогодні від 1996 року, усі ці документи несли, і несуть основи демократичного розвитку та стоять на захисті основоположних свобод людини і громадянина. Усі ми віримо у те, що наступні покоління українців будуть жити в країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

У цей урочистий день щиросердно бажаю усім міцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя. Пам’ятаймо, що патріотизм і висока громадянська відповідальність, мудрість і витримка, усвідомлене розуміння викликів часу, прагнення зберегти спокій у суспільстві та наявні орієнтири щодо подальшого нашого життя – ось необхідна основа для консолідації українського народу.

Бажаю, щоб у ваших родинах завжди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за рідну Україну та впевненість у кращому й благополучному житті у власній державі.

Хай здійснюються наші спільні задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, а високі громадянські почуття згуртовують нас для нових перемог на шляху піднесення духовності та поліпшення добробуту народу!

Хай завжди над нашою Україною буде чисте небо, лагідне, життєдайне сонце та мир!

Голова районної державної  адміністрації Ярослав МОЖАР