Вітання голови райдержадміністрації з Днем перемоги

Дорогі земляки!
Сердечно вітаю вас з Днем пам’яті та примирення і
Днем Перемоги!

Величний подвиг захисників і визволителів є невичерпним джерелом та прикладом патріотизму, героїчного служіння своєму народу. Разом з радістю цього великого свята ми розділяємо і гіркоту втрат. Адже за цей історичний день Україна заплатила мільйонами життів своїх синів і дочок.
   Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та в підпіллі, у катівнях і таборах смерті.
   Доземний уклін ветеранам, учасникам бойових дій, трудівникам тилу за жертовність заради майбутніх поколінь!
   Зичу всім міцного здоров’я, бадьорості духу на довгі літа. Хай у ваших родинах панують злагода і спокій, а оселі повняться достатком. Миру, добра та розквіту нашій державі!

Голова районної державної адміністрації                             Віктор Пащук