Вітання голови райдержадміністрації Віктора Пащука з Новим Роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Народицького району!

Вітаю Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Жодні свята не дарують нам стільки надій, передчуття щастя, радості, як новорічні та різдвяні.
Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє. Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, побажаємо один одному Любові та Віри в себе, процвітання нашого району, всієї України. Я переконаний, що разом ми збережемо все найкраще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів.
Нехай новий 2019 рік стане сприятливим для втілення всіх благих починань на користь громади району. Бажаю усім, аби рік, що наступає, приніс стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.
Зичу міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, Божого благословення!
З Новим роком, та пресвітлим Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями
голова Народицької райдержадміністрації Віктор ПАЩУК