ВИСОКА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА ТА СПЕКА ДО +33

        11-12 червня на території області утримається 4 (високий) клас пожежної небезпеки. 13 червня у центральних районах очікується 5 (надзвичайно високий), на решті території 4 (високий) клас пожежної небезпеки. 

        Синоптики прогнозують також спекотну погоду. Температура повітря прогріється до +33 градусів. Переважно без опадів. Очікуються місцями невеликі грозові дощі вдень, 13 червня. 
        Зважаючи на погодні умови, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації рекомендує: у спекотну погоду обов’язково носити головний убір з легкого, світлого матеріалу. Від дії сонячних променів захистить також парасолька. Одяг повинен бути з легкої нещільної тканини, світлий. 
        По можливості не виходити на сонце в найбільш "гарячий" час дня (приблизно від 11 до 16 години). Варто уникати в спеку великих фізичних навантажень. Роботу ж на улюбленому городі, або далекий похід краще планувати не на спекотний полудень, а на ранкові або вечірні години. І, насамкінець, ні в якому разі не вживати спиртних напоїв. 
        До того ж, у зв'язку із високим рівнем пожежної небезпеки, закликаємо жителів області бути уважними й обережними з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки! 

Завідуючий сектора ЦЗ та ЖКГ райдержадміністрації Н.В.Нестерчук