Використання пилорам – у правовий спосіб

У райдержадміністрації відбулась чергова нарада, яку провів голова РДА Віктор Пащук.  В числі присутніх на нараді були перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Зорі-на, Народицький селищний голова Анатолій Леончук та секретар Народицької селищної ради Олександр Прокопенко, головний державний інспектор Овруцької об’єднаної державної податкової інспекції Валентина Деменчук, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Олександр Карась, начальник відділу Держгеокадастру у Народицькому районі Артур Кирилюк, директор ДП “Народицький спецлісгосп” Василь Приходько, начальник фінансового управління Народицької селищної ради Тетяна Нестерчук, начальник управління фінансів РДА Юлія Сорокопуд, начальник відділу економічного аналізу, прогнозування, інвестиційної діяльності та підприємництва управління економічного розвитку і торгівлі РДА Діна Маєвська, керівники пилорам та іншого устаткування первинної обробки деревини і окремі в. о. старост сіл.

Головним питанням порядку денного було додержання існуючих вимог у сфері діяльності об’єктів обробки деревини на території району. Голова РДА зазначив, що напередодні у Новоград-Волинському представники Народиччини взяли участь у нараді щодо стану лісогосподарської галузі в Житомирській області, під час якої  відбулося обговорення реформування підприємств лісового господарства відповідно до Програми діяльності уряду на 2016 рік. Також він наголосив, що протягом І півріччя буде сформовано банк використання лісової продукції. Крім того, до відома фізичних та юридичних осіб було доведено крайню необхідність привести у правовий спосіб використання пилорам, а робочу силу зареєструвати та легалізувати.

З цього приводу перший заступник голови РДА зазначила, що згідно проведеного моніторингу на території району функціонує 27 суб’єктів сфери переробки деревини, шість з яких (або ж 22%) не зареєстровані.

Слово надали й іншим учасникам зібрання.

 Врешті, за підсумками наради були прийняті відповідні рішення, а окремим структурним підрозділам, управлінням та відділам РДА надані доручення голови.