Військовозобовязані та резервісти з Народиччини приймають участь у маштабних навчальних військових зборах

На Житомирщині розпочалися масштабні навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами області.

Збори проходитимуть з 19 по 28 вересня 2019 року.

Обласний військовий комісаріат звертається до жителів області та просить не панікувати у разі виявлення учбового процесу (військової техніки та військовослужбовців зі зброєю) на вулицях міст, автотрасах та у районах проведення занять. Усі заходи проходять в плановому порядку.

У навчальних зборах приймають участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Зоріна, головний спеціаліст з питань режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Тетяна Сацкова та 26 резервістів з Народиччини.