Відзначили кращих підприємців року на Житомирщині.

В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента №1110/98 від 05.10.1998, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 10.07.2019 року №95 "Про відзначення кращих суб’єктів господарювання з нагоди Дня підприємця" в районі утворено організаційний комітет для проведення конкурсу  з визначення кращих підприємців року. За результатами проведеного засідання в номінації "Кращий суб’єкт малого підприємництва" визначено ТОВ "ЗІТА-ТКФ".

ТОВ «ЗІТА-ТКФ» є Спільним Україно-Болгарським підприємством, що працює на території Народицького району з 2007 року та виготовляє прикладні елементи для потреб швейної галузі, а з 2010 року налагоджено пошив кімнатного взуття, взуття для банні та сауни, виготовлення швейної фурнітури та логотипів. На даний час вже налагоджено пошив постільної білизни. Завдяки таланту, добросовісності та відданості тих, хто працює в ТОВ «ЗІТА – ТКФ», продукція створена з любов'ю та з урахуванням потреб наших покупців. Завдяки новітнім технологіям, сучасному обладнанню, а також підбору першосортних тканин і фурнітури – підприємство виготовляє високоякісну продукцію. За період роботи ТОВ «ЗІТА-ТКФ» в район залучено 58,7 тис.дол.США прямих іноземних інвестицій. На сьогодні ТОВ «ЗІТА-ТКФ» нараховує 17 працівників, які задіяні безпосередньо на виробництві. Підприємство перспективне, планує розширюватися, оновлювати обладнання та облаштовує благоустрій для працюючих.

28.08.2019 року напередодні Дня підприємця на Житомирщині відзначили кращих суб’єктів господарювання. Від району участь прийняли перший заступник голови райдержадміністрації Зоріна Оксана Леонідівна та керівник ТОВ "ЗІТА-ТКФ" Миколайчук Анатолій Іванович, який був нагороджений в номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва».