Відзначили День фізичної культури та спорту

 На виконання Плану заходів щодо підготовки та проведення в районі Дня фізичної культури та спорту, Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня, затвердженого першим заступником голови райдержадміністрації О.Л,Зоріною, у навчальних закладах відбувся ряд заходів, що мали на меті поглиблення знань про Олімпійські ігри та олімпійський рух у світі, утвердження здорового способу життя серед дітей та молоді, формування навичок систематичних занять фізкультурою та спортом, попередження виникнення шкідливих звичок.

Під час спортивних занять діти змагалися у спритності та витривалості  згідно Олімпійського девізу «Вище!Швидше!Сильніше!», відбулися також Олімпійські уроки, виховні години «Здоровими бути – зі спортом дружити!»,  «Історія Олімпійських ігор», акція «Ми – за здоровий спосіб життя!». Організовано було перегляд фільму про виникнення, символіку, розвиток Олімпійських ігор та олімпійського руху у світі «Сучасні Олімпійські ігри», а потім – вікторину на знання олімпійського руху. Для учнів молодших класів пройшли змагання «Веселі старти», «Кенгурята», конкурс малюнків на спортивну тематику. Також у рамках Дня фізичної культури та спорту старшокласники взяли участь у змаганнях з волейболу, міні-футболу, перетягування линви.

Усі заходи, які відбулися у рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту, Всеукраїнського олімпійського уроку, Олімпійського  тижня  збагатили дітей та молодь   знаннями та  позитивним життєвим досвідом,  навиками здорового способу життя.

 Сектор сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації