Відзначили День безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету .В рамках всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг є привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.

З метою захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації через  мережу Інтернет у всіх освітніх закладах Народицького району 5 лютого 2019 року було проведено День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету», з метою залучення до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету та  було проведено ряд заходів, зокрема:

1. Проведено конкурс учнівських малюнків на тему: «Інтернет в житті людини».
  2. Написання творів на тему: «Інтернет в моєму житті»
  3. Показ презентації  та відеоролика на тему: «Безпека дітей в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі».
  4. Оформлено інформаційні куточки «День Безпечного Інтернету».
  5. Класними керівниками проведено виховні години:
  • у 1та 3 класи «Інтернет в моєму житті»
  • у 2 та 4 класах  «Загрози віртуального простору»;
  • у 5-6 класах  «Спілкуйся обережно в Інтернеті!»;
  • у 7-11 класах «Інтимне селфі в Інтернеті-жарт чи небезпечний ризик?».