У РДА відбувся семінар – навчання для державних службовців райдержадміністрації

Сьогодні у Народицькій районній державній адміністрації відбувся  семінар – навчання для державних службовців райдержадміністрації. Проводили семінар -  навчання керівник апарату РДА Юрій Кравченко та начальник відділу організаційної роботи та контролю апарту РДА Лідія Піддубна.

Семінар  - навчання серед державних службовців був організований у звязку прийняттям Регламенту Народицької районної державної адміністрації Житомирської області у новій редакції, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16.09.2019 року № 133 та затвердженням Інструкція з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну у новій редакції, яка вступає в дію з моменту запровадження в райдержадміністрації електронного документообігу за винятком розділів ІІ, V, які вступають в дію з моменту затвердження цієї Інструкції, та Інструкції з діловодства в Народицькій районній державній адміністрації Житомирської області у новій редакції  прийнятої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 01.10.2019 року № 150.

Начальник відділу організаційної роботи та контролю апарату районної державної адміністрації Лідія Піддубна доповіла присутнім про загальні правила оформлення документів, а керівник апарату районної державної адміністрації Юрій Кравченко доповів про процедуру складання розпорядчих документів у райдержадміністрації.