В Народицькому районі піротехніки ДСНС знищили два артснаряди часів минулих війн

29 серпня група піротехнічних робіт обласного Управління ДСНС знищила два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн. Обидві знахідки виявлено у Народицькому районі.

Перший виклик надійшов із с. Селець. Там чоловік вирішив скупатись у місцевій водоймі. На березі річки Жерев він помітив, що з-під землі видніється підозрілий металевий предмет. Він не ризикнув самотужки вилучати його з ґрунту і сповістив за номером «101». Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд калібром 105 мм часів минулих війн.

Інший підозрілий предмет виявлено в с. Болотниця. Чоловік помітив його посеред поля, що на околиці населеного пункту. Це був 125-міліметровий артснаряд часів минулих війн.

Сектор цивільного захисту населення та ЖКГ РДА вкотре звертається до населення з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами! Категорично забороняється: торкатися або пересувати його; засипати ґрунтом чи накривати; здійснювати з предметом різні маніпуляції, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку.