В ЕКОСИСТЕМАХ РАЙОНУ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИНИКАТИ ПОЖЕЖІ

Упродовж минулої доби на території району виникло 4 пожежі на відкритих територіях, з них: 3 випадки загоряння сухої трави на загальній площі 7 гектарів; 1 загоряння сміття на площі 0,5 га.

Для ліквідації пожеж залучалися рятувальники 14 ДПРЧ смт.Народичі та Базарської МПО.

Обласний центр з гідрометеорології попереджає про надзвичайно високу (5 клас) пожежну небезпеку протягом 9-11 вересня. Тому сектор цивільного захисту населення та ЖКГ райдержадміністрації в черговий раз звертається до громадян з приводу неухильного дотримання правил пожежної безпеки та обережного поводження з вогнем. Пам'ятайте! За умов спекотної погоди спалювання сухої трави, сміття, розпалене багаття, кинутий непогашений сірник або недопалок можуть стати причиною виникнення масштабних пожеж!

Сектор ЦЗН та ЖКГ РДА