Управління праці та соціального захисту населення інформує

13 квітня 2017 року управлінням праці та соціального захисту населення Народицької районної державної адміністрації проведено розподіл відкритих асигнувань за КПКВ 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на суму 557705,01 грн., відповідно до якого потерпілі громадяни району 1 та 2-ї категорії отримають компенсацію 25-50% відповідно вартості продуктів харчування за березень місяць поточного року.

Також даним розподілом частково проведена оплата щорічної допомоги на оздоровлення потерпілих громадян в сумі 16395 грн.

Погашена заборгованість перед надавачем послуг з організації харчування потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи дітей району та профінансована заборгованість перед організаціями, підприємствами, установами за щорічну та додаткові відпустки за березень місяць.

Одночасно управлянням продовжується прийняття заяв від батьків потерпілих дітей, які не харчувалися в навчальних закладах на призначення відповідної компенсації.