У РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

У РДА за участю  першого заступника голови районної державної адміністрації Оксани Зоріної було організовано та проведено   засідання  комісії з питань захисту прав дитини на базі смт. Народичі  з метою соціального захисту дітей та врегулювання окремих проблемних питань.

На засіданні Комісії було розглянуто 5 питання: про стан виконання батьківських обов’язків, відносно малолітніх дітей, про затвердження індивідуальних планів соціального  захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Головним аспектом засідання Комісії було обговорення питання про основні напрями роботи з дітьми, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, згідно чинного законодавства України.

Під час засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення. По кожному питанню було прийнято конкретне рішення з чітким терміном виконання та надано рекомендації і висновки щодо подальшого вирішення справ. При розгляді спірних питань заслуховувалась думка обох сторін і при прийнятті рішень члени комісії, в першу чергу, враховували інтереси дітей.

За підсумками засідання Оксана Леонідівна  зазначив, що найбільша цінність в житті людини – сім’я та любов. Бо саме в них відкривається нескінченна цінність людської особистості.

Служба у справах дітей районної державної адміністрації наголошує, що батькам потрібно приділяти більше уваги своїм дітям, спостерігати як дитина проводить свій вільний час та належним чином виконувати свої батьківські обов’язки.