У РДА відбулося засідання комісії з питань поводження з безхазяйними відходами

06.11.2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Зоріної О.Л. відбулося засідання комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, де було розглянуто лист, який надійшов від Державної екологічної інспекції у Житомирській області від 26.10.2018 року № 2859/03-13 «Про несанкціоноване смітєзлище в смт. Нродичі Житомирської області» (біля Єврейського кладовища).

На засіданні комісії був присутній секретар Народицької селищно ради Прокопенко О.В., який проінформував, що роботи по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища проведені частково і будуть завершені найближчим часом. В районному тижневику «Життя і слово» було опубліковано статті про місцезнаходження офіційного сміттєзвалища та адміністративну відповідальність за викиди сміття у несанкціонованих місцях.

Солодчук В.П. – заступник начальника Народицького районного відділення    поліції Коростенського відділу поліції Головного  управління Національної поліції в Житомирській області повідомив, що 05.11.2018 року складено протокол про адміністративне правопорушення на громадянина за вивезення відходів в смт.Народичі  біля Єврейського кладовища. Дана територія взята під контроль працівниками Народицького районного відділення    поліції Коростенського відділу поліції Головного  управління Національної поліції в Житомирській області.

Сектор цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації