У РДА відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні у РДА відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному розглядалося питання про виділення пального з резерву паливно-мастильних матеріалів на ліквідацію надзвичайних ситуацій та подій в районі.

Проводила засідання перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Зоріна.

Оксана Зоріна доповіла, що у зв’язку з широкомасштабними пожежами на території району ПЗ «Древлянський» звертається з проханням виділити пальне на ГСМ 60 л бензину та 100 л дизпалива. Крім того зазначивши , що станом на 11 вересня 2019 року 14 державною пожежно-рятувальною частиною (смт. Народичі) за сигналом тривога було здійснено 114 виїздів, із них: на гасіння пожеж 95, надання допомоги підприємствам, установам, організаціям та жителям району 19 разів, у зв’язку з чим потрібно також розглянути питання щодо виділення з резерву ПММ в кількості 50 л (бензин) на ліквідацію надзвичайних ситуацій та подій.

У ході роботи комісії  були прийняті рішення районної комісії райдержадміністрації з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення:

1. Інформацію з даного питання взяти до відома.

2. Виділити Народицькому районному сектору  Управління ДСНС України у Житомирській області, а саме бензин марки А-92 в кількості 50 літрів з створеного резерву паливо-мастильних матеріалів на ліквідацію надзвичайних ситуацій та подій в районі.

3. Виділити паливно-мастильні матеріали ПЗ «Древлянський», а саме бензин марки А-95 в кількості 30 літрів та ДП (дизпаливо) в кількості 100 літрів з створеного резерву паливо-мастильних матеріалів на ліквідацію надзвичайних ситуацій та подій в районі.

4.Сектору цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства РДА розробити проект розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації про виділення з резерву паливно-мастильних матеріалів на ліквідацію надзвичайних подій та ситуацій в районі.

5. З метою своєчасного інформування облдержадміністрації про загрозу або факт виникнення надзвичайних ситуацій, які несуть загрозу життю або здоров’ю людей, та інших подій, які мають суспільно резонансний характер рекомендувати Народицькому районному сектору  Управління ДСНС України у Житомирській області, ДП «Народицький лісгосп», ПЗ «Древлянський», Народицькому району Північний ЦОК ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія»  щоденно інформувати сектор ЦЗН та ЖКГ РДА про виникнення таких ситуацій та подій.

6. Контроль за виконанням рішення покласти сектор цивільного захисту населення  та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.