У РДА відбулася нарада по питаннях щодо діяльності лісопильних підприємств на території району

Сьогодні, 7 лютого у РДА відбулась нарада при голові районної державної адміністрації Ярослава Можара з суб’єктами підприємницької діяльності по обробці деревини щодо діяльності лісопильних підприємств на території району. Унараді взяли участь перший заступник голови РДА Олександр Краснобокий, Народицький селищий голова Анатолій Леончук,  керівник Овруцької районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Сергій Закусило, директор ДП «Народицький спецлісгосп» Василь Приходько, начальник Народицького відділення поліції Коростенського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Житомирській області Сергій Савлук. На нараду були запрошені керівники та представники лісопильних підприємств району.

У ході наради були розглянуті такі питання:

Про виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 року № 22313/0/1-20 щодо проведення роз’яснювальної роботи задля неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин з суб’єктами господарювання, які знаходяться на території району доповів Олександр Краснобокий.

Про порядок забезпечення лісосировиною суб’єктів господарювання, які займаються переробкою деревини доповів Василь Приходько.

Про виявлення фактів крадіжок і незаконного збуту деревини Сергій Савлук.

Голова районної державної адміністрації Ярослав Можар підводячі підсумки наради наголосив на тому, що  діяльность лісопильних підприємств повинна здійснюватися тільки у правовому полі,  неухильне дотримання  законодавства є основним на сьогодні у даній галузі.