У РДА відбулась апаратна нарада

12 серпня 2019 року в районній державній адміністрації відбулась апаратна нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації Зоріній Оксані Леонідівні з працівниками апарату районної державної адміністрації та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації про підведення підсумків роботи за минулий період та розгляд проблемних питань.

Перший заступник голови райдержадміністрації Зоріна О.Л. проінформувала присутніх про ряд основних питань, особливо наголосила на тому, що потрібно продовжити роботу інвентаризаційної комісії для проведення детальної інвентаризації, стан збереження та оцінку придатності для проживання житла, яке належить на праві власності або на праві користування житлом дітям - сиротам, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Також зазначила на необхідності тримати на контролі підготовку до опалювального періоду 2019/2020 років.

В ході наради були розглянуті і інші проблемні питання, а також поставлені завдання і доручення на період з 12.08.2019 року по 16.08.2019 року.