У РДА провели засідання координаційної ради з питань сім’ї,гендерної рівності, демографічного розвитку

У районній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Оксани Зоріної  відбулось засідання координаційної ради з питань сім’ї,гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

В ході  роботи засідання  розглянули питання про стан реалізації в районі державної політики з питань сім’ї,гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, зокрема виконання постанов КМУ від 22.08.2018 №654 «Про  затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» , від 22.08.2018 №655 «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» , від 22.08.2018 №658  «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі». Детально зупинилися на питанні взаємодії суб’єктів, що здійснюють відповідні заходи щодо протидії  домашнього насильства.  Проаналізували стан справ на даний час та намітили ряд подальших спільних дій .Перший заступник голови райдержадміністрації, голова координаційної ради Оксана Зоріна наголосила на недопустимості порушення термінів взаємоінформування усіх суб’єктів,що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, а також  вжити відповідні заходи щодо покращення роботи в даному напрямку. За підсумками засідання розроблені відповідні доручення.