У РДА проведено засідання районної координаційної ради

У райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови РДА – голови координаційної ради Оксани Зоріної відбулось чергове засідання районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. На засіданні детально розглянуто та проаналізовано хід виконання реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі. Зокрема, особливу увагу приділили виконанню постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», де заслухано інформації про роботу кожного суб’єкта взаємодії спрямованої на запобігання та протидію насильству, а саме відповідальних працівників: управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу освіти Народицької селищної ради, заступників головних лікарів комунальних неприбуткових підприємств «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Народицька лікарня» Народицької селищної ради. Звернуто увагу на діяльність суб’єктів взаємодії спрямовану на запобігання та протидію насильству, що ґрунтується на засадах належної уваги до факту насильства під час здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі Разом з тим, дано доручення на офіційному веб - сайті райдержадміністрації створити рубрику «Протидія домашньому насильству» у якій розмістити контакти персонально-відповідальних осіб з подальшим її наповненням.