У РДА було проведено чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

У районній державній адміністрації було проведено чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому було розглянуто питання про готовність дорожнього господарства району до роботи в осінньо- зимовий період 2019-2020 років. З даного питання доповідала  перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Зоріна.

Та було розглянуто питання про закупівлю піротехніки для влаштування феєрверків та світлозвукових видовищ. З даного питання доповів провідний інспектор Народицького РС Управління ДСНС України у Житомирській області Олексій Карась.

У ході роботи були прийняті відповідні рішення районної комісії райдержадміністрації з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення.