У Народичах відзначиди День пам'яті та примирення

Сьогодні 08 травня з нагоди відзначення  Дня пам’яті та примирення голова райдержадміністрації Віктор Пащук, голова Народицької ОТГ Анатолій Леончук, заступник голови районної ради Іван Невмержицький, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,  молодь, жителі  селища  поклали квіти до пам’ятного знаку  загиблим землякам у Другій світовій війні.

«На превеликий жаль, через десятки років історія повторила виток і нині, попри свою миролюбність, українці знову змушені зі зброєю в руках відстоювати незалежність та територіальну цілісність своєї держави, і уже ветеранам АТО судилося продовжити справу дідів та прадідів» - виступив  перед присутніми голова райдержадміністрації Віктор Пащук

«У ці дні схиляюся  у доземному поклоні перед усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її незалежною та квітучою.  Висловлюю щиру подяку  ветеранам, за подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України. Здоров’я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам! Мужності, витримки та витривалості нинішнім захисникам Української незалежності. Слава великому українському народові!»– зазначив у своєму виступі перед присутніми голова Народицької ОТГ Анатолій Леончук.