У Народичах відбувся загальнообласний День благоустрою

У суботу 13 квітня на Житомирщині відбувся загальнообласний День благоустрою,  який проходив у рамках традиційної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», приєдналася до нього і Народиччина.

Цей захід було організовано Народицькою  районною державною адміністрацією спільно із Народицькою селищною радою на виконання розпорядження голови облдержадміністрації Ігоря Гундича.

Близько сотні Народичан долучилися до санітарного прибирання території  на ділянці узбіч автодороги Народичі  - Базар, що на виїзді і з селища, навели благоустрій на найдовшому в області автомобільному мосту, що перекинувся через річку Уж. До заходу з благоустрою долучилися: представники влади району та громади, працівники райдержадміністрації її структурних підрозділів, відділів і управлінь, підприємства та організації району

Дякуємо всім небайдужим, хто долучившись до цієї акції, зробивши оточуюче довкілля рідного поліського краю  чистішим і красивішим!