У Народичах письменник Ярослав Марищенко, презентував свої книги «Східний фронт» та «Доба нескорених»

У Народицькій гімназії 24 лютого письменник Ярослав Марищенко, презентував свої книги «Східний фронт» та «Доба нескорених».

У презентації кних узяли участь перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко, голова Народицької РДА Ярослав Можар, Народицький селищний голова Анатолій Леончук. На презентацію книг були запрошені учні старших класів гімназії, вчителі, учасники бойових дій на Сході України.

“Це розповідь про бійців 90-го батальйону, а також про бійців, з якими я зустрічався – батальйону “Донбас”, 13-го батальйону, другого й першого батальйону 95-ї бригади. Ми багато разів зустрічались, вони мені розповідали, я писав, давав їм перечитати матеріал, поправляли… І врешті-решт народилися ці книги, вистраждана, як то кажуть, книга”, – розповів автор книги Ярослав Марищенко.

Також автор подякував нашим бійцям АТО з Народиччини  за їхню мужність, неймовірний патріотизм та подарував їм свої книги. Далі бійців з Народиччини, які загинули в зоні АТО, вшанували хвилиною мовчання, згадавши кожного з них поіменно. Автор передав свої книги як до бібліотеки гімназії так і до Центральної бібліотеки селища Народичі.

 «Це надзвичайно цікава книга. Нам дуже бракує подібної літератури. Сподіваємось, що незабаром вийдуть нові книги. І в них буде ще більше історій про наших героїв», - зазаначив у своєму виступі перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.