Сьогодні голова РДА Ярослав Можар провів робочу зустріч з народним депутатом України Тетяною Грищенко

Сьогодні, про активну співпрацю пліч о пліч на благо та розвиток Народиччини, під час робочої зустрічі, говорили голова райдержадміністрації Ярослав Можар з народним депутатом України, обраним по 66 виборчому округу, Тетяною Грищенко.

«Я Вам дуже вдячна, що Ви запросили мене на зустріч, щоб побудувати комунікацію з районною владою. Я завжди вважала, що для того, щоб досягти поставленої мети, потрібно побудувати конструктивну співпрацю. Тоді в мене з’являється можливість максимально допомагати, вирішувати проблеми, які потрібно вирішувати на рівні законодавчих ініціатив. Я тільки за активну співпрацю», - зазначила звертаючись до голови райдержадміністрації Тетяна Грищенко.

Під час зустрічі підіймалися питання, які стосуються соціально-економічного розвитку району.

Говорячи про співпрацю з народним депутатом Ярослав Можар зазначив: «Всі проблемні питання мають вирішуватися невідкладно. А для цього ми повинні працювати як годинниковий механізм – чітко та злагоджено. Народ повинен відчувати, що ми на його боці, що ми його захищаємо. Якщо цього відчуття не має, тоді гріш нам ціна».

Участь у зустрічі прийняли також перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Краснобокий та помічники народного депутата України.