Служба у справах дітей готується до роботи в «Осінньо-зимовий період 2018-2019 років »

У зв’язку з настанням осінньо-зимового періоду,  зниженням температури та з метою попередження нещасних випадків серед дітей, які залишають місця постійного проживання та навчання, бродяжать та жебракують  посилення контролю  за умовами утримання дітей у сім’ях, батьки яких не створюють належних умов для життя своїх дітей 30.11.2018 року службою у справах дітей Народицької РДА, ЦСССДМ Народицької селищної ради спільно з працівниками Народицького районного сектору ДСНС України в Житомирській області здійснено перевірки справності  пічного опалення в будинках сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території смт.Народичи. Загалом було відвідано 7 сімей, які опинилися в СЖО в яких на вихованні 12 дітей, 1 багатодітну сім’ю, яка виховує 4 дітей та 1 сім’ю, в якій виховується дитина – сирота.

Увага зверталась на наявність приготовленої їжі, спального місця для дітей, місця для ігор та підготовки уроків, іграшок, одягу відповідно віку та сезону, санітарний стан приміщення та запас твердого палива на осінньо-зимовий період.

З батьками проведено інструктаж, щодо дотримання правил пожежної безпеки та попереджено  про відповідальність за життя та здоров’я своїх дітей та збереження  житла та майна, деяким громадянам встановлено термін для ремонту пічного опалення .