Служба порятунку «101» інформує:

За останній період на території району зареєстровано рекордну кількість пожеж. Лише з початку вересня співробітники 14 ДПРЧ  16 разів виїзджали на ліквідацію загорань в природних екосистемах. Площа, пройдена і випалена вогнем, склала близько 50 га. Причинами виникнення пожеж на відкритих територіях є людська  діяльність, не звертаючи уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

Багато громадян мають хибну думку про те, що випалювання залишків рослинності, в тому числі трави є корисним, однак спалювання негативно впливає на стан навколишнього середовища і загрожує здоров’ю людей. Зокрема, під час горіння виділяються різноманітні речовини, які загострюють або викликають захворювання, переважно серцево-судинної системи та дихальних шляхів, в рази збільшується радіаційний фон.

Шановні мешканці району, не провокуйте виникнення  пожеж в екосистемах. Пам’ятайте, що спалювання сухої трави завдає значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, може спричинити пожежі у житловому секторі, знищити лінії електромереж, лісові насадження, не кажучи вже про серйозну загрозу для життя та здоров’я громадян. Не завдавайте шкоди собі та оточуючим, сумлінно дотримуйтеся правил пожежної безпеки. В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101».