Шкідлива їжа. Неправильне харчування

Неправильне харчування – пряма дорога до ожиріння, серцевих захворювань, хвороб шлунково-кишкового тракту. Шкідливі продукти згубно впливають на організм, вкорочують життя.

Список шкідливих продуктів:

1. Жувальні цукерки, пастилки, «чупа-чупси». У них міститься величезна кількість цукру, хімічні добавки, фарбники, замінники тощо.
  2. Чіпси – кукурудзяні і картопляні. Чіпси – це суміш вуглеводів і жиру, в оболонці фарбників і замінників смаку. Так само нічого доброго не принесе поїдання пересмаженої картоплі-фрі.
  3. Солодкі газовані напої – суміш цукру, хімії та газів – щоб швидше рознести по організму шкідливі речовини. Тому вгамувавши спрагу такою газованою водою, ви через п’ять хвилин знову захочете пити.  Кока-кола чудовий засіб від вапняного накипу та іржі.
  4. Сосиски і ковбаси. Вони містять так звані приховані жири (свиняча шкіра, сало, жир). Все це вуалюється ароматизаторами і замінниками смаків. Багато виробників м’ясних виробів використовують транс гени. Так сосиски, сардельки, ковбаси на 80% складаються з транс генної сої. Так що, ніж витрачати гроші на ковбасу, краще купити свіже м'ясо.
  5. Жирне м'ясо сприяє утворенню бляшок холестерину на судинах, що прискорює старіння організму і призводить до виникнення серцево-судинних захворювань.
  6. Майонез. Майонез дуже калорійний продукт, містить величезну кількість жирів і вуглеводів , а також фарбники, підсолоджувачі, замінники тощо. До шкідливих продуктів належить також кетчуп, різні соуси і заправки.
  7. Локшина швидкого приготування. Все це суцільна хімія, що завдає шкоди вашому організму. Сухарики з приправами, які крім шкоди здоров’ю ще й травмують зуби.
  8. Шоколадні батончики. Це гігантська кількість калорій у поєднанні з хімічними добавками, генетично модифікованими продуктами, фарбниками і ароматизаторами.
  9. Сіль, а точніше її надмір змінює тиск, порушує баланс в організмі, сприяє скупченню токсинів, тому прагніть не вживати її у великих кількостях.
  10. Алкоголь. Навіть у мінімальних кількостях заважає засвоєнню вітамінів.

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Народицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області