#Рік_на_посаді: реформа децентралізації на Житомирщині

З моменту впровадження в Україні реформи децентралізації Житомирщина впевнено тримає першість.

Відповідно до рекомендацій Мінрегіону у поточному році облдержадміністрацією було відкориговано проєкт перспективного плану, який включав створення 65 ОТГ, та подано Кабінету Міністрів України для розгляду та затвердження.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.04.2020 № 481-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Житомирської області» перспективним планом, що охоплює 100% території Житомирської області, передбачалося створення 65 об’єднаних територіальних громад. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №711-р “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Житомирської області” на Житомирщині передбачено створення 66 ОТГ – додатково включено Волицьку ОТГ Андрушівського району. 

Під час моделювання системи адміністративно-територіального устрою було проведено низку консультацій із Мінрегіоном та більше 100 зустрічей і нарад із представниками об’єднаних територіальних громад області.

Серед основних досягнень реформи децентралізації – підвищення спроможності територіальних громад та забезпечення їхніх жителів якісними та доступними послугами.

Нагадуємо, що 31 липня відбудеться звітна пресконференція голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, присвячена першій річниці його перебування на посаді. 

#Децентралізація 

#Розвиваємо_Житомирщину_Разом