Виплата грошової компенсації дітям потерпілим від аварії на ЧАЕС, які не харчуються в їдальнях навчальних закладів

На виконання пункту 11 статті 30 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України №155 від 08.02.1997 року «Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи» в умовах карантину, обумовленого заходами запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID 19, управлінням праці Народицької райдержадміністрації проводитиметься нарахування і виплата грошової компенсації потерпілим дітям.

Вищезазначеною постановою передбачено щомісячну  грошову компенсацію  на  дітей, які навчаються у середніх загальноосвітніх школах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення,  дітей  з  інвалідністю,  пов’язаною  з  наслідками Чорнобильської катастрофи,    які не харчуються  в  їдальнях зазначених навчальних закладів, а також за всі  дні,  коли  перелічені  особи  не  відвідували ці заклади, до досягнення  ними  повноліття  в таких розмірах:

у віці від 6 до 10 років  -  360 гривень,

від 11 до 14 років - 370 гривень,

від 15 до 18  років  -  380 гривень на місяць пропорційно навчальним дням, в які діти не харчувалися.

Для отримання грошової компенсації батькам потерпілих дітей потрібно до 29.05.2020 року надати заповнену заяву та пакет документів до класних керівників дітей. Скачати бланк заяви можна ТУТ

Документи до заяви:

1. Копія паспорта  одного з батьків (заявника), всі сторінки, обов’язково фото при настанні відповідного віку (25,45 років) або копія ID-картки з довідкою про реєстрацію місця проживання  - 1 екз.
  2. Копія ідентифікаційного коду заявника - 1 екз.
  3. Копія свідоцтва про народження на   кожну дитину  - 2 екз*.
  4. Копія чорнобильського посвідчення на   кожну дитину  – 2 екз*.
  5. Копія  ID карти з довідкою про реєстрацію місця проживання дитини, яка досягла 14 років – 2 екз*.
  6. Копія ідентифікаційного коду дитини (при наявності) - 2 екз*.
  7. Довідку про банківський рахунок для перерахування коштів. (можна отримати із інтернет-банків (Приват 24, Ощад 24/7 тощо) без відвідування банківської установи).
  8. Довідку із навчального закладу про дистанційне навчання.
  9. Заява № 441, якщо батьки раніше її не надавали в УПСЗН (зразок заповнення у     класних керівників). https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0475-15

УВАГА! Відмітка «Копія» проставляється на лицьовому боці у верхньому правому кутку документа.  На копіях проставляється відмітка «Згідно з оригіналом», особистий підпис особи, яка засвідчує копію, її ініціали та прізвище.

*1 екземпляр документів  потрібен для формування справ для безоплатного харчування потерпілих дітей в їдальні навчального закладу та введення даних в базу пільговиків, якими є потерпілі діти.