Проведено семінар-навчання з адміністраторами центру надання адміністративних послуг Народицької райдержадміністрації.

07 серпня  2018 року Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області проведено семінар-навчання з адміністраторами центру  надання адміністративних послуг Народицької райдержадміністрації.
     З метою удосконалення та оновлення знань, навичок та надання методичної допомоги адміністраторам центрів надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в ході проведення заходів були висвітлені питання, зокрема,  щодо особливостей прийому та видачі документів у зазначених сферах; передачі  документів для долучення до реєстраційної справи  та шляхів вирішення проблемних питань у роботі з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; порядок справляння коштів за надання послуг, а також обговорили проблемні питання, які виникають при передачі реєстраційних справ або документів до реєстраційної справи суб’єкту, що забезпечує зберігання реєстраційних справ.
   Крім того, до відома присутніх на заходах та громадян було доведено інформацію про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».