Проведено профілактичне відпрацювання

З початку 2018 року на території Народицького району виникло 44 пожежі, на яких загинуло 2 осіб, ще одна  отримала травми. Основними причинами виникнення пожеж були порушення правил влаштування та експлуатації пічного опалення та необережне поводження громадян з вогнем.

З метою попередження виникнення пожеж, покращення протипожежного захисту житлового фонду та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті у зимовий період співробітниками Народицького районного сектору Управління ДСНС Украйни у Житомирській області спільно  з представниками  служби у справах дітей Народицької райдержадміністрації та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Народицької селищної ради  30 грудня було проведено відпрацювання житлового сектору населеного пункту смт Народичі, де нещодавно стався випадок загибелі людини на пожежі.

У ході відпрацювання здійснені обходи житлових будинків, де мешкають особи, що відносяться до групи підвищеного ризику: самотні громадяни похилого віку, багатодітні родини, особи, які зловживають спиртними напоями, неблагополучні сім’ї, інваліди та ті, що потребують соціальної підтримки. Вищезгаданим громадянам вручено експрес-інформації  та пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті у зимовий період. Також проведені протипожежні інструктажі під  розпис.

Під час рейду зверталася  увага на стан пожежної безпеки в житлових будинках, тобто, в якому стані електропроводка,  пічне опалення.  У разі виявлення порушень співробітники  пояснювали, як їх усунути.

Рятувальники Народицького районного сектору  управління ДСНС України у Житомирській області звертаються до громадян з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером «101»!

Головний інспектор Народицького районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області майор служби цивільного захисту Ю.А. Казьмірик