ПРОФІЛАКТИКА ТРИХІНЕЛЬОЗУ

Трихінельоз - це гостре або хронічне захворювання тварин і людей, яке характеризується значними змінами в органах і системах організму. У людини даний гельмінтоз характеризується гострим перебігом : лихоманкою, м’язовими болями, набряком обличчя, висипами на шкірі; при тяжкому перебігу- ураженням міокарда, легень, ЦНС.

Личинки зі спожитого зараженого м'яса проникають до слизової оболонки кишківника  і перетворюються у дорослі форми протягом 48 години, через наступних 5-6 днів починають виробляти личинки, які проникають до кровоносних та лімфатичних судин кишківника з кров’ю , досягають інших органів ( язик, діафрагма, жувальні,  міжреберні м’язи ,зовнішні м’язи ока).

Шлях передачі у результаті споживання сирого або недовареного , недопеченого або недосмаженого м'яса інфікованих тварин. Трихінельоз поширений у всіх кліматичних зонах.

Інкубаційний період 2-45 днів, пацієнт не заразний для контактних осіб. Підозру на трихінельоз може наштовхнути епідеміологічний анамнез, який вказує на групове захворювання, пов’язане зі споживанням недослідженого м'яса або м’ясних продуктів.

Слід уникати споживання недослідженого м'яса. Особливо кабана та свинини. Термічна обробка м'яса до зникнення червоного або рожевого кольору. Личинки трихінели стійкі до заморожування. Гибнуть при глибокому заморожуванні через багато днів, заморожування у домашніх умовах не є вірогідним методом.

Дотримання санітарно-гігієнічних правил: відповідні умови вирощування свійських тварин, ветеринарний контроль м'яса після забою у рефераційних центрах, своєчасне епідеміологічне розслідування у випадку епідемії.

Категорично забороняється купувати м'ясо в місцях  несанкціонованої торгівлі.

Бережіть своє здоров'я, своїх рідних та близьких людей.

Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Народицького районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області.