ПРИВІТАННЯ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РДА З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ

Шановні підприємці Народиччини!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається  День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива.

Бажаю Вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне – поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!

Бажаю Вам міцного здоров'я,  успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових проектів! Нехай ваші особисті здобутки і досягнення прискорюють  економічний розвиток нашого  Народицького району.

Зі святом Вас, шановні підприємці! Миру, добробуту, злагоди Вам і Вашим родинам, нових успіхів та здобутків, здійснення всіх мрій і задумів.

Перший заступник голови райдержадміністрації                   Оксана Зоріна