Привітання голови районної державної адміністрації Ярослава Можара з Новим роком і Різдвом Христовим

Дорога громадо Народиччини!

Щиро вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

На порозі 2020 рік. Сподіваюся, що він буде благодатним для Народиччини, України,  для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу -  мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість -  стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі й негаразди.

Нехай чарівність новорічної ночі, таїнство коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Нехай прийдешній рік виправдає всі Ваші самі добрі надії і сподівання, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння і любов. Щастя Вам, міцного здоров'я, здійснення найзаповітніших бажань.

З Новим 2020 роком дорогі земляки!

З повагою, голова районної державної адміністрації Ярослав Можар