Представники Світового банку відвідали Народиччину

Сьогодні, 14 березня, до Народиччини завітали консультант Світового банку Віліам Ділінжер  та спеціаліст з питань державного сектору Світового банку в Україні Ірина Щербина. Метою візиту було аби на місці побачити, як і чим живе нова адміністративна одиниця.

Зустрілися з гостями голова районної державної адміністрації Віктор Пащук, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Зоріна, голова селищної ради Анатолій Леончук, У залі засідань було організовано засідання за круглим столом на який були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищної ради, представники медичної галузі.

Одним з основних питань, які цікавить Світовий банк, є функціонування об’єднаних територіальних громад, їх місцеві бюджети, фінансова спроможність та міжбюджетні відносини.

Голова райдержадміністрації Віктор Пащук та голова селищної ради Анатолій Леончук доповіли Віліаму Ділінжеру які причини посприяли об’єднанню  у Територіальну об’єднану громаду та яким чином вплинула дана адміністративна реформа на Народиччині на місцевий бюджет, соціальну, освітню та інші сфери громади. Були також зазначені перспективи громади на майбутнє.